| ralucaralu a întrebat:

Cum sa fac sa o impresionez pe profa de romana? e noua...eu sunt cea mai buna la romana si cred ca i-am dovedit... dar vreau mai mult.acum e si suparata din alte chestii pe mine si celelate fete.adica sa o impresionez la romana, dar e si suparata...sunt in a8a.va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lucrarea de 10 si urmatoarea tot de 10 si ai sa o impresionezi, o floare, un zambet, sa fii cuminte sa nu vorbesti la ore.

| daniDeeDee a răspuns:

Sparge un geam. laughing glumesc!

Un buchet de flori, cu mana mereu pe sus, sa nu faci galagie. happy

| r8driver a răspuns:

Pune-i pedica cand trece pe langa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dupa ce-i pui piedica, apuc-o de par sa nu cada big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspunsurilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovedestei ca poti mai mult