| LittleBlackDress1 a întrebat:

Cum sa fac sa primesc multe like-uri pe facebook? Unii oameni sunt asa lenesi ca nu dau like, inclusiv eu.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti creste iq-ul(fara a te jigni)daca ai multe like-uri? Daca nu postezi ceva interesant de ce ti-ar da lumea like?

| Doub a răspuns:

Şi ce câştigi dacă ai multe like-uri? Stimă de sine? Încredere? Prieteni? DAcă da, e trist.

| LittleBlackDress1 explică (pentru Doub):

Dramatizezi cam mult. Daca castig like-uri, castig... like-uri laughing
Ce, tu n-ai facebook?

| Doub a răspuns (pentru LittleBlackDress1):

Am talentul ăsta de a dramatiza, uff, ce mândră sunt de el.
Da, am facebook, dar mă doare fix în cot câte like-uri am.

| PesteleSuprem123 a răspuns:

Intra pe kindom of likes,fa multe puncte, de la add site, selecteaza categoria postari, pune un titlu si posteaz-o pe kindom of likes, intr-o zi faci peste 300 de likeuri