| dulc3'maria a întrebat:

Cum sa fac sa raman gravida fara sa stie iubitul meu? o facem neprotejat dar el nu isi da drumu in mine.cum sa fac? msslove struck

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai, nu stiu de ce vrei asta, dar e simplu. Ii spui iubitului ca iei AC desi nu iei. El, va ejacula fara griji la fiecare act sexual, iar tu vei ramane. Incearca sa o faci in perioada fertila!

pa, pa.

| pufoletedebomboana a răspuns:

Sedul. uitate in fiecare duminica pe euforia lifestyle la 12:00 si e o emisiune scoala de sex.

| anka a răspuns:

Nu e frumos ce faci. Vrei sa ramai cu un copil sa il cresti singura? Lucrurile astea se afla intotdeauna. Vrei sa incepi o casnicie cu o minciuna? Un copil trebuie sa vina pe lume dorit de ambii parinti. Chiar daca din bun simt iubitul tau te va lua de sotie nu o va face,, nesilit de nimeni" cum ar trebui si s-ar putea sa nu isi iubeasca propriul copil tocmai pentru ca nu si l-a dorit.

| jolie a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? ramai insarcinata foarte simplu dar daca iubitul tau nu accepta ce faci? faci un avort sau ramai cu un bebe de gat si il cresti singura toata viata.de ce nu vb cu el spune-i ceea ce iti doresti si poate isi doreste si el un bebe
simplu cand isi da drumul pur si simplu il tragi nu-l lasi sa iasa sau te urci tu deasupra si e mai usor
sfatul meu e sa ai o discutie cu el succes

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Nu e asa greuhee hee

stai tu deasuprabatting eyelashes
eventual ca sa nu se prinda, pregateste o seara speciala si fii tu cea care ia initiativahee heeurca`te pe el si nu are cum sanu`si dea drumul n tine decat daca te arunca din pat
rolling on the floor
ceea ce e imposibilrolling on the floor
incearca sa faci asa ceva cand stii ca poti ramane insarcinata, dar asigura`te cumva ca nu o sa te lase daca ramai insarcinata:-s

fii obraznica:Xdevil