| Anonimamc a întrebat:

Cum sa fac sa " trag un baiat de limba " sa-mi zica daca ma place sau nu? laughing Funda

Răspuns Câştigător
| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Multe feluri, poti sa-i dai de inteles subtil ca-l placi sa vezi cum raspunde, poti sa-i inventezi o poveste ca tu simti ca nu te place nimeni, ca esti urata, ca esti proasta, sa vezi daca te contrazice sau nu, depinde si de caracterul lui, daca e mistocar, nu iese, daca e timid, poate, daca intr-adevar te place, o sa mearga. Mult noroc big grin

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Simplu, ii bagi mana in gura, ii scoti limba si daca nu vorbeste i-o tai jos devil

| Axys a răspuns:

Hahahaha ce intrebare asta o sa-ti zica singur oricat ai vrea sa intrebi nu stiu daca o sa iti raspunda exact dar lasa-l pe el mai bine sa-ti zica mai rabda si tuwinking daca el sta cu tine insemna ca te place

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Întreabă-l pur și simplu dacă te place sau nu, sau întreabă un prieten de a lui de încredere.

| blackhawks a răspuns:

Trebuie sa fi mai smechera ca si el. Trebuie sa il duci cu zaharelul si sa vezi cum se comporta cu tine, daca te respecta, daca are grija de tine. Nu trebuie sa il intrebi, suna ciudat.happy