| Nadynaa a întrebat:

Cum sa fac sa treaca 3 luni mai repede, nu mai stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Mwvv31 a răspuns:

Gaseste sa faci anumite actiuni pe TPU daca intri...jocuri,te plimbi prin parc, cu prieteni la un suc, citesti o carte, te uiti la tv sunt multe trebuie doar sa le pui in practica si poti sa te plimbi prin alte orase sa iti iei un telefon nou husa noua sau ceva care sa te intereseze(gluma):
Du-te la oricare vecin la 03:00 dimineata si intreaba-l cat este ceasul!
laughing

4 răspunsuri:
| stefii58 a răspuns:

Construieste o masina a timpului smug

| RomulusMilea a răspuns:

Scrie o carte, o nuvelă, sau citeşte cât mai mult.

| Areen a răspuns:

Arunca ceasul pe fereastra smug =]]

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Impinge-le