| Aditza4253 a întrebat:

Cum sa fac un baiat fericit si sa ii arat dragostea mea fata de el? Nu neaparat sa ma culc cu ell, altceva!
Va rog frumos vreau niste idei!

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa iti petreci timpul cu el.

| RAY a răspuns:

Draga in afara de sex ce mai oferiti? scuzami misogismul dar asta e adevarul, ce mai oferiti ca sunt curios?

| syd2 a răspuns:

Depinde de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste-l in ochii, spune-i ceea ce simti fata de el si mai important arata-i chiar si prin lucruri mici, de cele mai multe ori prin lucrurile mici ne dam seama de importanta unui sentiment! happy