| titicristina21 a întrebat:

Cum sa faci ca mirosul urat de subrat sa dispara? si sforaitul la fel?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te speli gen

| vocea a răspuns:

Pai dupa ce te speli iti dai mereu cu parfum subrat poti merge la farmacie, sforaitul dispare daca mergi la medic bafta

| Venerabilul a răspuns:

Te speli.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu este eficient impotriva mirosului neplacut. Il poti folosi in locul deodorantului, dupa fiecare spalare.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Sincer,sforaitul poate fii provocat si de polipi.
Du-te la un control in legatura cu polipii tai.

| Mereuta_Paty_2000 a răspuns:

La sforait nu prea am idee dar stiu ca este provocat din cauza oboselii...deci incearca sa te odihnesti mai mult si poate scapi de el.
La mirosul urat foloseste o lamaie taiata in jumatate si te dai cu ea... incearca sa faci dus de fiecare daca cand iesi undeva, schimba-ti deodorantul. Succes!