| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci ca unui baiat sa-i placa de mine in afara de faptul ca sa fiu eu insumi happy?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Sa incerci sa te apropii de el ca prieteni. sa afli ce ii place sa faca, sa vezi daca aveti lucruri in comun, sa ii propui tot felul de nebunii gen sa iesiti afara la ora 3 noaptea pe furis. lucrurile acestea incita baietii si cand isi va da seama de ce fata de gasca si zapacita esti sigur va incepe sa te placa, asta daca inca nu te place. ai grija insa sa nu exagerezi si sa sperii baiatul. mult succes:*

4 răspunsuri:
| Lara33 a răspuns:

Nu cred ca poti obliga un baiat sa te placa, daca te place vine de la el nu trebuie sa il faci sa te placa pentru ca nu se poate sa fortezi pe cineva ca sa te placa scuze:*

| RoCsiii a răspuns:

Fii increzatoare.
Afla ce ii place la o fata.
[Aplica ce ai aflat ca ii place la o fata ]
Si cam atathappy.

| Anamaria_4144 a răspuns:

Fai ochi dulci, zambeste mult in catre el, incearca sa e apropii de el mai mult ca o simpla prietena eu asa am facut si a mers dar s-a dovedit ca el este o jigodie...asta e acum sa revenim...hmm:fai complimente,uita-te la un moment dat mai mult la el, cum ti-am mai zis, fi putin insistenta dar nu foarte mult nu stiu eu sper sa iti fiu de ajutor-app cati ani aibig grinbig grin:

| Andarock a răspuns:

Sa incerci sa stai cat mai mult pe langa el (asa te observa mai bine)