| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci ub baiat carre nu te place cum sa-l faci sa te placa.

3 răspunsuri:
| Kida_5763 a răspuns:

Pai nu stiu. Depinde de tine. Du-te si discuta cu el. Gaseste un interes comun despre care sa vorbiti. Apropie-te cat mai mult de el. Stai pe langa el, iesiti in oras singuri, sau daca nu, cu prietenii.Dar asta nu-l va face sa te placa cu siguranta. Depinde doar de el.

| Nu a răspuns:

1. Inveti sa scrii. Nimanui nu-i place o fraiera care habarn-are nici sa scrie corect.
2. De la a nu te place, la a nu te baga in seama e diferenta mare. Sa schimbi parerea cuiva e greu, trebuie sa aflii ce nu-i place la tine si sa incerci sa schimbi asta (evident, daca se merita). Daca pur si simplu nu te baga in seama, fa-l sa te observe, cauta pretexte sa ii intrii pe sub piele.

| Corinnààà a răspuns:

Sari pe el.