| gumaa a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa te placa? fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Pai...big grin trebuie sa te faci frumusica:Xlove struck sa il bagi in seama mereu.ei nu te tii numa dupa el toata ziualaughingdoar ca sa vada ca tii putin la el intodeauna ii zambesti.eu stiu cei mai faci!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HallyKity a răspuns:

Te comprti indiferent cu el nu ii dai atat de marewinking atentie dar nici nu te comporti urat cu el daca vede ca esti nebuna dupa el o sa profite de tine dar daca esti smechera si il tii sub papuc o sa vrea sa te cucereasca pentru ca baieti sunt niste vanatorii si cu cat prada se la sa mai greu cu atat dorinat de a o prinde e mai marelaughing sper ca te-am ajutathappy

| aly a răspuns:

Sa te fardezi sa te imbraci sexy
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,eu sunt baiat deci crede-ma.Mai intai asigurate ca te place si el. Pune o colega sa il intrebe sau ceva. Dupa care du-te la el si spune-i adevarul.Pt mine a functionat.