| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum sa fi indiferenta cu un baiat? da nu intr'un mod urat ..asa ..ca sa il atragi mai mult...

1 răspuns:
| Kazumi a răspuns:

Depinde.Nu toti baietii sunt atrasi de fetele "indiferente". Nu poti sa devii ceea ce nu esti, tipul s-a indragostit de tine petru ceea ce esti. Eu cred ca ar fi bine sa ai o atitudine demna si sa nu te dai chiar asa pe tava.Nu ii vorbii urat dar nici prea dulce si cu subinteles sau in jargon.Comportat-te normal ca si cu ceilalti.