| DiamondMX a întrebat:

Cum sa fii popular pe ask.fm? Cine da raspunsul cel mai bun primeste funda!

3 răspunsuri:
| zitiala a răspuns:

Faci chestii gen:
te arunci de la balcon
iti bagi silicon in coate
iti faci un pierce cu drujba
te tarasti pe cenusa de *** tigancii
te speli pe cap cu dero...
Sigur te vei face remarcat/a!

| LeeMinHo00 a răspuns:

La intrebari dai si tu raspunsuri inteligente.

| LifeIsColour a răspuns:

Evident,pentru a fi popular pe ask trebuie sa cunosti/sa te cunoasca multe persoane cu care desigur sa fii in relatii bune,sa va intelegeti, ei iti vor da like-uri la raspunsuri, vor spune mai departe ca ai un profil de ask bun/dragut si uite asa te vei face cunoscut/popular, o sa primesti tot mai multe intrebari, iar daca dai raspunsuri inteligente si interesante in acelasi timp vei fi cu atat mai popular pe ask.