| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai atragatoare pentru iubitul meu.Descriere:am 16 ani 1.70 si am 54 de kg.nu pot sa spun ca arat rau la corp, imi place corpul meu, dar sunt cu prietenu de 5 luni si nu vreau sa se plictiseasca de mine? Ce as putea face?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu conteaza numai aspectul fizic, este adevarat ca conteaza, dar daca te iubeste, te accepta asa cum esti si nu iubeste la tine doar corpul, iubeste totul la tine si nu se plictiseste de tine, daca iubesti pe cineva nu cred ca te plictisesti...

| lola a răspuns:

Nu trebuie sa fi neaparat atragatoare...degeaba esti atragatoare daca stati toata ziua in pat si va uitati la filmehappy
Mergeti in "mini-excursii"smugurcati-va pe tren si vedeti unde ajungeti, iesiti cu prietenii, faceti ceva mai iesit din comun... Dar totusi sa poata sa tina si el pasuhappyCa altfel o sa creada ca esti prea energica pentru el:*

| lolly_3072 a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa il uimesti de fiecare data cu chestii noi.sa va plimbatzi, sa iesitzi cu gasca si pur si simplu nu are cum sa nu te mai iubeasca.tongue

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Lol doamne... zici ca ai 10ani. sa se plictiseasca? daca se plictiseste de tine inseamna ca sunteti alt "cuplu" de ochii lumii. daca te iubeste.va tine la tine pe tot parcursul relatiei voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezbracata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca numai parte fizica il intereseaza? Cred ca esti atragatoare daca esti punctuala, atenta cu el, fara pretentii prea mari, vesela, draguta, sa nu il minti, intr-un cuvant, sa fi tu insati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui da totul deodata.fiindca esti tanara si in timp intervin plictiseala si ispitele.incet si cate putin.asa ii tii treaz interesul pentru tine. daca te lasi cucerita usor, vei fi si parasita usor.cu cat cucerirea e mai dificila cu atat timpul petrecut impreuna e mai lung.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este simplu:invata sa asculti si sa fi misterioasa, corecta cu el.Vei vedea atunci ca el cauta sa dezlege misterul, daca-i inteligent, daca nu o sa iti dea papucii. Cel ce cauta numai sex nu este de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci sex cand doarme