| 2k18Tpu a întrebat:

Cum sa fiu mai calma? Ma comport ca o nebuna.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce? Asa e felul tau, mai bine decat sa nu faci/zici nimic.

| ywar a răspuns (pentru Adry05):

Eh, nu te-ai prins? E mai cool sa fii mai nebuna! Da foarte bine in ochii altora.

| Adry05 a răspuns (pentru ywar):

Viața e mai faina cand esti mai nebun si faci tot ce vrei, oamenii ăștia își asuma mai multe riscuri, sunt mai interesanți si nici nu prea tin cont de parerea altora. Mai bine decat sa duci o rutina plictisitoare, bine, acum fiecare trăiește cum ii place si cum.il.face fericit dar eu sincer prefer categoria de oameni exprimata mai sus.

| RAY a răspuns:

Poate esti la menstruatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... depinde la ce fel de nebună te referi. Dacă ai un comportament mai nebunatic, energic si jucăuș, atunci e foarte bine, esti foarte drăguță. Am foarte multe prietene ca tine si le ador. Dar... daca prin nebună te referi ca te superi din orice, tipi de te auzi numai tu, arunci cu obiecte în altii la nervi si nu iti convine nimic, atunci iti recomand yoga si un psihiatru.

| Uvox a răspuns:

Dacă accepti ca ai o problemă comportamentală si vrei cu adevarat sa scapi de ea, sigur o sa găsești si solutii care sa functioneze pentru. tine
Sau nu faci nimic si in timp o sa relationezi din ce in ce mai aiurea cu cei din jur.

| Aliciaraula a răspuns:

Yoga,bea ceai, aleargă, numara până la 10 când cineva te enerveaza si daca ai vreo melodie preferată cânta non stop.