| Autumnleaves7 a întrebat:

Cum să fiu pe placul fetelor? Mai mult de atat, cum imi dau seama ca ma plac?

1 răspuns:
| Sarmale2203 a răspuns:

E mai complicat dar voi incerca sa iti explic. La inceput trebuie sa pari ca un tip amuzant, dragut, mereu cu zambetul pe buze, si chiar daca suna cam iminent trebuie sa fi un gentelman (nu ca un adult, adica sa ii saruti mana sau mai stie naiba ce chestii). Incearca sa o ajuti si sa o sustii in orice face. Doar ai foarte mare grija sa nu te comporti cu ea ca si cu un prieten pentru ca vei intra in friendzone. E mega naspa si iti zic din experienta. Ca sa iesi din friendzone trebuie sa te straduiesti foaaaarte mult, crede-ma. Sper ca ti-am fost de ajutor.