| gaby27 a întrebat:

Cum sa-i atrag atentia prietenului mei la scoala? Suntem certati de cateva zile, ne vedem in pauze la scoala, dar nu vorbim. Vreau sa ma joc cu el, sa fie gelos si sa-i para rau ca s-a certat cu mine. ( mentionez ca nu suntem despartiti, e ca o pauza)

Răspuns Câştigător
| euuuuuuuuuu a răspuns:

Pai, filtreaza cu unul din prietenii lui astfel incat el sa afle, dar fata de el sa ai o atitudine indiferenta.
Totusi, daca e diar o pauza cum zici tu, ar trebui sa vorbiti, sa intretineti in continuare relatia, macar cea de prietenie. Incearca sa fii mai mult prin preajma lui, sigur veti incepe o discutie, si asa poate va rezolvati si problemahappy
Bafta! :*

3 răspunsuri:
| ddelia14 a răspuns:

Pai cel mai bine este sa filtrezi cu prietenul lui cel mai bun tot timpul merge. sau cel putin sa fii draguta cu toata lumea chiar si cu dobitocii

| Selenagomez15 a răspuns:

Play gaaby--o. leu slunt tuulca...sli ilti spplun ca trebuie'' saaa-i-o splui in flata cle slimtli.multtum,esc

| Alina_6653 a răspuns:

Trateaza-l doar cu indiferenta. o sa-si dea seama singur de ce pierde.si daca e doar o pauza totusi cred ca ar trebui sa vorbiti.asta daca nu cumva el gandeste altfel.