| Adeeeeeeee a întrebat:

Cum sa-i blochez contul de facebook la o retardata care lasa comm-uri obscene?; o3
Fundaa!kiss

Răspuns Câştigător
| Eille2EtcnupD a răspuns:

Pai pur si simplu te duci la profilul acelei pers si sub lista acesteia de prieteni scrie" raporteaza/blocheaza" da click si vezi ce se intampla mai departe... sau scoate-o din lista de prieteni : profilul pers X->prieteni(sus langa nume)-> unfriend(ultima optiune)

2 răspunsuri:
| Vickycel a răspuns:

Pai ii raportezi comentariul la spam, dupa o sa i se blocheze pentru ceva timp facebook-ul happy. Sper ca te.am ajutat :*!

| Adeeeeeeee explică:

Nu as putea sa ii blochez contul` de tot? xD