| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum sa-i dovedes prietenului meu ca-l iubesc love struck?

El mi-a dedicat o melodie de dragoste; imi spune ca ma iubeste [ si eu ii spun lui ] Nu vreau sa ma culc cu el sau ceva de genuhee hee. El are 14 ani iar eu 13 happy.

Dau fundita si voturi happy.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar pe la școală mai mergeți și voi?
Păi să te culci cu el ca să-i demonstrezi că ții la el?
Mai ușor cu relațiile la vârsta voastră.
Pa, pa.

| Dreamin a răspuns:

Ai grija e o varsata frageda, sa nu fie unu din ala care te face sa suferi... Faci bine ca nu vrei sa te cuclci cu el :)...
poti sa alinti [ puiut, puisor, iubirici, inimioara mea, gurita mea.ecc.] dar nu itit arta foarte mult sentimetele fata de el, poate sa profite;). Maxim poti sai dai niste sms de dragoste :-*
Dar sa nul sufoci la baieti nu le place sa fie bombardati cu sms. uri :))
http://www.mesajedragoste.eu/sms-de-dragoste

| different a răspuns:

Ai putea sa-i faci un cadou acum de Craciun. Sau sa pui status de dragoste pe mess si in paranteza sa pui; x si initiala lui.batting eyelashes de ex [; xA] :d
Sau pur si simplu spune`i ca`l iubesti si saruta`l!smug

| monikka a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci cadou un tricou cu, culoarea lui preferata sau care sa aiba pe el numele trupei lui preferate... daca ti-a spus vrodata ceea ce ii place si poate fi cumparat sa il iei sau ceva de genu.Si dupa ce ii dai cadoul il saruti si ii spui ca il iubescti mult.SI INCA CEVA...NU TREBUIE NEEAPARAT SA II CUMPERI CEVA CA SA II SPUI TE IUBESC CHESTIA ASTA VINE DE LA SINE INTELEGI? MULT SUCCES!

| Ayami a răspuns:

Ai putea sa ii faci un cadou si sa zici "Te iubesc"