| LoraELEoNoRa a întrebat:

Cum sa-i spun fostului prieten care umbla din urma mea ca nu-l simpatizez?

3 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Vorbeste deschis cu el si spune-i ca relatia voastra s-a sfarsit si vrei sa se indeparteze de tine fiindca ai nevoie de spatiu si incearca sa afli care e motivul care il face sa te urmareasca.

| horansgang a răspuns:

îi spui cu frumosul să te lase în pace. ce altă aternativă ai putea avea? sincer, nu înţeleg chestia asta cu foştii, adică dacă el/ea vrea să continue şi tu nu vrei, nu văd ce-i aşa de greu să-i zici naibii că nu mai vrei şi gata. bullshit

| LoraELEoNoRa explică (pentru horansgang):

I-am zis sa ma lese in pace insa nu reactioneaza deloc la cuvintele mele el tot pe a lui o face