| Lovelykat a întrebat:

Cum sa ies bine in pozele facute de mine?hee hee
Adica sa arat bine si in poze..Ca in oglinda arat super ok,dar in camera zici ca m-am ridicat din mortistraight face. Ceva sfaturi?hee hee
Si daca cineva are ceva de comentat, mai bine sa o lase balta.big grin

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Hey,poti eventual sa-ti pui o oglinda in spatele telefonului/aparutului care-ti faci poza,si vezi cum iesi mai bine happy Nu trebuie sa zici ca arati "ca un mort",orice problema are o solutie,nu e mare lucru,asa cum esti,esti frumoasa, daca nu iti plac nici asa pozele, poti sa ti le editezi, sau eventual poti ruga pe cineva sa-ti faca poze de acum!happy SPer ca te-am ajutat, iti urez o zi buna!:*

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Exista un program photoshop, in care poti sa iti personalizezi poza si sa iti ascunzi defectele. Cauta pe google, incarci o poza, o modelezi si o salvezi.

| Wehes a răspuns:

Intr-adevar,exista programul pe care ti l-a recomandat ''Origamy'' mai sus dar cu ce folos?
Daca tu nu te accepti asa cum esti, cum te astepti sa te accepte altii?!