| annemarie_9916 a întrebat:

Cum sa ies mai mult in evidenta? As vrea sa ma observe un baiat cu vreo 1-2 ani mai mare. El e grijuliu cu mine dar as vrea cand iesim p afara sa ies mai mult in evidenta.Cum pot sa fac asta si in acelasi timp sa il seduc si pe acel baiat? El pleaca forte des cu baieti prin parcuri "ca baieti" nu umbla cu fete deci nu sunt geloasa dar vreau sa ma observe mai mult sa stea mai mult cu mine nu stiu sa ma placa mai mult orice idei imi pot fi de folos:X:*

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Discretia, feminitatea, preocuparile, singuratatea, o carte in mana, asa te va observa, cand nu vei face ce fac ceilalti Nu separarea, ci un pic de 'mai altfel' Daca in grup, vei face pe vedeta, te va remarca, dar nu pozitiv.

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna.parerea mea este ca nu trebuie neaparat sa iesi in evidenta.important e sa fi tu insuti pentru ca daca vrei sa pari ceea ce nu esti s-ar putea sa fi pusa in situatii penibile si nu tocmai placute...si inca ceva. draga mea eu inteleg ca iti place de el dar totusi sunt atatia baieti, esti tanara, trebuie neaparat sa stai dupa unul?

| Titanos a răspuns:

Tunde-te zero si dati foc

| florin_7920 a răspuns:

Sfatu meu ca un om trecut prin viata ar fi sa nu stârnesti dragostea, pâna nu vine ea, asta mi-a venit pe moment iar daca tine la tine si e grijuliu n-ar trebui sa fie greu sa intelegi ca e mai nehotarât.Sati spun era de 19 ani si prieteni faceau o gluma pe seama mea, ziceau catre prietena cu care am fost 3ani dupa aceia sa âş faca rost de un cui si sa-mi dea cite un ghiont sa stiu ca tine la mine. Uneori sintem nehotarâti, sau mai are pe cineva dar ai rabdare nu-i un capat de ţara, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti spune ca iese fa ceva de genu:"ce coincidentza!"... baietii apreciaza cel mai mult daca esti haslie si sociala. cu prietenii lui mai ales. Be carefullove struck!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filtreaza cu el... poate asa megekiss

| mery_2589 a răspuns:

Date pe langa el afla ce ii place si dupa aceea fa ce ii place lui?>>>>si dupa aceea o sa te bage, mai mult in seama :*:*:* succes