| DanielsGotSpeish a întrebat:

Cum sa iesi din friendzone?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Iti cauti alta fata

| DanielsGotSpeish explică (pentru SilentRain):

Asta-i corect brohappy Nu ma vrea nu ma vrea asta e.happy Nu-s ultimu' prost sa stau sa alerg dupa ea sunt mai multe fete decat baieti pe pamantul asta si nici ea nu-i Venus
Ce disperat am fost

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pe vremea mea se chema iubire platonica. Acum se cheama friendzone. Sa-mi bag ceva in generatia asta de rahat, cu tot vocabularul ei.

| Mariu0699 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui "noi nu suntem prieteni".
Bineinteles ca nu ti-o faci repede iubita dar macar iesi din friendzone si poate cu timpul va bagati impreuna. Nu umbla mereu tu dupa ea ca o sa pari un obsedat si asta o face sa te friendzoneze sau sa se plictiseasca de tine, dispari si tu putin timp sa vezi daca te cauta si ea (daca e interesata de tine o va face).
Daca nu merge, cauti alta fata si e important sa-i spui pe față ca nu accepti prietenii (in caz de iti cere sa fiti prieteni).
Incearca si vezi, daca e bine. Bun. Daca e rau, am gresit. Bafta