| Bass9923 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez celei mai bune prietene ca imi pasa de ea ca o iubesc foarte mult? (Sunt fata)

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu stiu daca ii poti demonstra asta prin cadouri, texte siropoase, mesaje pe facebook cu"te iubesc foarte mult si vreau sa stii asta" sau mai stiu eu ce. Ceea ce -ti pot spune e ca nu trebuie sa faci ceva anume pentru a-i demonstra ca o tii foarte mult la ea, metoda asta functioneaza doar in cazul elevilor in clasele 1-4.Simpla ta prezenta in momentele frumoase si mai putin frumoase din viata ei, sprijinul si sfaturile pe care i le oferi, gesturile mici, dar semnificative pentru tine ar trebuie sa fie de ajuns pentru a-i arata ca este importanta din punctul tau de vedere.Crede-ma,daca iti este o prietena adevarata nu o va interesa sa faci lucruri"marete" pentru a-i dovedi asta, ci isi va da seama singura.

2 răspunsuri:
| Damian_Maria_1999 a răspuns:

Hei...parerea mea este ca trebuie sa fii tu insati, nu sa te prefaci in BFF fals. Poti sa-i faci o bratara la fel ca a ta si sa o purati mereu sau sunt lanturi care se impart toate in cate 2 parti...sunt in forma de inima, iar fiecare poarta o parte.BAFTAAAA!

| dana12848 a răspuns:

Ii spui ce simnti...