| betyx a întrebat:

Cum sa ii demonstrez iubitului meu ca il iubesc foarte mult adica... chear daca e la distanta sad

Răspuns Câştigător
| AndreeAnDrEyUtZa a răspuns:

Fa-ti timp si du-te la el, chiar daca e in alt oras, in alta tara. daca il iubesti faci tot posibilul sa il faci fericit si astfel ii vei demonstra cat de mult tii la el. Sau alta metoda e sa-l suni mai des...trimite-i mesaje frumoase care sa-l sensibilizeze. Daca nu ai facut asta pana acum, cu siguranta va fi o surpriza pentru el. Nah.ce sa zic, bafta! kiss

5 răspunsuri:
| BojinDaiana a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa faci ceva in mod special, ci doar sa-i arati ca-ti pasa de el, oriunde ar fi si ca o sa fi alaturi de el in continuareeventual poti sa-i trimiti ceva facut de tine. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-l zilnic, stati pe mess mai mult, sau ce folosesti. altfel nu ai cum

| ElleAhx a răspuns:

Invatand sa scrii coreeeect.

| darrio2007 a răspuns:

Chear asa?

| ionutalex13 a răspuns:

Nu trebuie sa ii demonstrezi prin nimic.sentimentele nu pot fi demonstrate.cum e vorba dragostea adevarata rezista si la distanta.