| GeaninaUntaruAmalia18 a întrebat:

Cum sa ii spui unui baiat ca iti place de el?
PS:dau funde

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Ca si unei fete. Chiar daca noi baietii parem mai ne-romantici, ne place sa fim surprinsi in mod placut.
Daca ai un prieten, si vrei sa ii spui ca iti place de el, cred ca ar merge sa iesiti la o plimbare, si sa ii spui acolo happy

P.S. Nu poti da decat o fundawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosindu-te de limba română. Şi eventual de gură+limbă, evident.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, tu trebuie să-i spui? Nu cumva vrei să-i duci și o floare?

| AlexandraSt13 a răspuns:

Ii dai indicii...sau ii poti spune direct, sau pe facebook, sau ii poti trimite mesaje pe ask pana o sa-ti spuna ca esti draguta, apoi iti arati adevarata identitatelaughing