| Chocolattex3 a întrebat:

Cum sa ii spun ca il plac? suntem prieteni din martie si totusi il plac.comportamentul si aspectul...totul.Cand ne-am cunoscut totusi nu stiu cum a ajuns vorba da a zis ca ii place de o fata de la mine din clasa (aia fiind eu... da nu stia ...pentru ca vorbeam de pe Fbook)si dupa a zis cas doar draguta.Nu mai stiu ce sa inteleg. Mi-e frica totusi sa ii spun straight face

4 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai cam ar trebui sa-i spui ca altfel daca isi gaseste alta ii spui pe facebook :Uite de la un timp am inceput sa simt ceva pentru tine si daca esti de acord sa avem o relatie bine sunt si eu de acord daca nu asta e sa ramanem doar prieteni dar mai bine sa incercam sa fim un cuplu.Succes si pupici

| Micuţa a răspuns:

Buna Draga! Pai ce sfat as putea sa iti dau... Trebuie sa ii spui neaparat daca nu vrei sa fie prea tarziu. Ii poti lasa un mesaj :-) "Buna! As vrea sa iti spun ceva.Nu stiu daca e de bine sau e de rau, dar mie imi place de tine."...De aici o sa purtati o discutie frumoasa/urata.Depinde de raspunsul lui. Mult succes si lasa frica! kiss

| emokyda98 a răspuns:

Pai...nu iti mai fie teama zii direct ca iti place de el, si totul va decurge de la sine.el te va intreba...tu vei zice DAA:Xshy gaata TE PLACE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa incerci sa ii spui pentru ca atunci se poate sa iti fi spus doar draguta pentru ca ii era rusine asa sunt majoritatea baetzylor timizi asa ca mult noroc si nu te teme!