| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun iubitei ca o iubesc? Merg și ii spun direct sau sa fie un moment mai special? Cum ar fi mai bine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Undeva la restaurant cand ea te priveste cu mila iar tu ii spui "te iubesc"
sper ca te-am ajutat!

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te și jucate among us scârbă lasa in pace.

| ionur a răspuns:

Mergi în parc și te uiți cu inima cu adevărat la ia și spune-i cu adevărat ce simți cu adevărat pentru ia din toată inima ta. Asa cum ști tu mai bine așa cum poți tu sa vorbești și cum vorbești tu felul tău de a fi cu adevărat.