| mollydolly01 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca am primit o nota mica

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dar ce ea nu stie o.O?

| Axys a răspuns:

Nu i spune ca o sa puna presiune pe tine sa inveti o sa se supere rau pe tine incerca pe cat osibil s ainveti sa ei o nota mai buna si nu-i spune ei nimica pana ei o nota mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mama, am primit o nota mica."

| StroMb a răspuns:

''Mama mamaaaa, ( fi trist ) doamnu/doamna de x ( materie) sa suparata pe clasa noastra findca era mizerie din cauza lui x si y si ne-a dat test fulger findca era foarte suparat/a ne-a dat foarte greu si toata clasa am luat nota mica ( pari panicat/bosumflat)'' asta e rolul tau joaca-l cat de bine poti la mine a mers pana cand am folosit aceeasi scuza de 3 ori rolling on the floor