| Alexandra_6947 a întrebat:

Cum sa ii zic la o frizerita sa ma tunta asa http://4.bp.blogspot.com/......600/fete3. fara misto
RAspuns urgent

3 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Cel mai bine mergi cu poza si isi da ea seama ce trebuie sa faca, altfel risti ca ea sa nu inteleaga si sa iesi cu o tunsoare cel putin ciudata... Ah, si alege-ti o coafeza mai tanara care sa se mai fi intalnit cu astfel de cerinte, nu la una care stie sa tunda doar tip anii '80.

| Simo0 a răspuns:

Îţi dau eu un sfat:
Fă o poză cu telefonul pozei cu tunsoarea şi o duci la frizeriţă. Eu aşa am făcut. Succes!

| Terra_1876 a răspuns:

Wow...pai poti trage imaginea la imprimanta, sa eu duci si sa-i zici:Asa vreau.UsorhappySucces...Funda?puppy dog eyes