| DeNNysyK a întrebat:

Cum sa "imblanzesc fiara"? Este vorba de un baiat, cum sa îil fac sa ma iubesca mai mult ca orice pe lumea asta. Ma iubeste el acum dar cum sa fac sa fie nebun, disperat,...(etc) dupa mine? Va rog! Astept sfaturi cat mai bune, si raspunsuri cat mai lungi.// MERCI!

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

II arati ca esti buna,blanda,sensibila,rabdatoare,inteligenta, un inger.Ii arati partile tale bune.ii arati ca nu esti ca altele ca sa termine "vanatoarea"la tine, sa creada ca mai buna decat tine nu exista.succes

| iuliacristi01 a răspuns:

Draga BeBBe, sincer nu il poti face. Iubirea vine din suflet, iar daca el nu simte nimic tu nu poti face nimic, iar daca e asa cum spui tu ca si el te iubeste inseamna ca e nebun dupa tine. de ce nu il provoci la o discutie sincera si sa il intrebi direct pe el ce i-ar placea, sau poate nu ai curajul sau varsta potrivita.provoaca-l intr-un joc sexual cu o tinuta sexy. bafta multa

| InnieMinnie a răspuns:

Vrei sa-l vezi nebun? vrei sa-l vezi disperat?smug incearca sa-i spui ca ar arata mai bine purtand ciorapi de dama!

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Decii, sincer chiar nu inteleg dc ai vrea sa faci pe cineva care te iubeste, sa fie nebun dupa tine. sincer e un lucru stupid. Mie miii se pare ingrozitor ca cineva sa fie nebun dupa mine laughing. Si Crede-ma, nu ai vrea sa stii cum e. Iar daca o sa reusesti sa-l faci Nebun dupa Tine, o sa iti para rauwinking. E minunat cand persoana iubita, te iubeste si ea, dar sa fie nebun dupa tine...e prea de tot. Multumeste-te cu faptul ca te iubeste.0

| NicollHellen a răspuns:

Nu ai nevoie de vreo metoda anume; fii tu insuti.Fii devotata iubirii lui.Nu fi posesiva. Nu trebuie sa il faci sa fie disperat dupa tine, dragostea vine de la sine.De asemeni, incearca sa ii satisfaci pe cat mai bine posibil toate capriciile.Fii alaturi de el si sustine-l mereu. Vorbeste-i bland, arata-i ca tu esti singura care il intelege foarte bine...Are avere si vrei sa pui mana pe ea? atunci nu am solutie la intrebarea ta; dar in orice caz,daca e asa; tot tu vei iesi rau(sau alt scop misel?! atunci lasa-te pagubasa,niciodata nu stii cum se intoarce roata).Dar,daca si tu il iubesti, da detalii, ca asa as avea multe sa iti zic[...]

| Alexxaaa a răspuns:

Ii arati ca iti pasa multt de relatie, ca il iubesti, spune-i vorbe dulci, imbracate sexy pentru el. seduce-l

| Ciprian_5075 a răspuns:

Incerci sa îi faci vraji? Serios acum un baiat nu o sa fie niciodata disperat, nebun, in limba dupa o fata.

| DeNNysyK explică:

Da eu îl iubesc ffffff. oarte mult, niciodata nu am fost interesata de bani. Mi se pare ceva stupid sa umbli dupa bani.