| AnastasiaIacov a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi cumpere haine de 200€ sau 500€? Ei isi permit doar ca nu stiu daca vor sa imi ia. Ce sa le zic?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar cheltuii un parinte atat de multi bani pe hainele unui copil? Nu-i normal si nici logic!
As intelege daca ai fii copil de miliardar in euro, dar nici asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce spanac ai da atatia bani pe haine?
din 500euro iti iei haine vreo 2 ani

| WaterDrop a răspuns:

Cu note bune la scoala, ajutor prin casa si un mesaj dragut "-Tatiiii, nu-i asa ca iti iubesti mult fetita si nu ai vrea sa o vezi suparataaa? Nu`i asa? Nu`i asaaaa? Stii ce m`ar face extrem de fericita? Hainuta aia si aia si aia si aia, si sunt toate la "reduceri", costa cat doua salarii minime, o nimic toata pentru un tata bun ca tine, nu`i asaaaa?" Tine`l strans de mana in tot acest timp si priveste`l cu ochi mari si lacrimosi.