| 1321 a întrebat:

Cum sa imi conving tatal sa ma lase sa imi pun piercing in buric? Funda! Pls rasp cat ai repedepuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| psiko a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa afle, decat daca vrei tu. Eu am pierce in limba de 4 ani si ai mei inca nu stiu asta. Insa daca vrei sa afle ai tai, spune-le ca mai ai unele prietene care au si ca e la moda si nu o sa se vada pe strada. happy

1 răspuns:
| y0n3la98 a răspuns:

Ufff...cam greu.:-s si eu vreau in spranceana.si mi-au sps ca atunci cand voi face 18 ani.laughing sunt libera sa-mi baglaughing