| Andrei9923 a întrebat:

Cum sa imi fac bani singur? Pana la vara as vrea sa strang 200 lei macar. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai alocatie, in 3 luni strangi suma. Sau du-te la colindat.

| Andrei9923 explică:

Parintii nu imi dau alocatia, si sunt prea mare pentru colindat. Dar multumesc de sfaturi

| IonutqQq a răspuns:

Strangi toti banii de buzunar, eu asa faceam chiar daca facem foamea la scoala laughing

| Mussette a răspuns:

Dac louiesti intr-un oras mai mare si ai macar 16 ani, poti incerca sa lucrezi la promotii sau impartit pliante. Se plateste binisor pe ora.

| GdX a răspuns:

Faci foamea la scoala si strangi banii de buzunar. Poti merge si la colindat, fiindca nu este o limita de varsta. Poti sa faci munca la carat de lazi in piata. Bafta.