| hardy1 a întrebat:

Cum sa imi fac laptopul sa se auda mai tare in casti(si chiar in difuzoare daca se poate)? se aude cam incet... exista un program ceva?
este vorba de msi cr620-858xeu

Ms!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Device Manager si actualizeaza driverul de sunet de acolo.

Daca nu se simte nimic semnificativ inseamna ca ala e maximul de la placa ta de sunet -> Nu poti mari volumul peste output-ul placii de sunet. Prin amplificare software, peste limitele normale, singurul lucru care se obtine este distorsiune. Un program daca vrei este DFX Audio Enhancer
http://download.cnet.com/......48113.html pop
Sper ca ai inteles!