| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac si eu parul cu gel? idei ceva? am parul scurt(baiat bineinteles) si nu stiu idei.De fapt il am mediu ca sa zic asa

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci parul ţepi sau creastă. :X

| eu112 a răspuns:

Stiu eu o metoda... da' nu-i cu gel ci cu fixativ.Ai putea incerca si cu gel, depinde de par. Ia putina apa si udati parul apoi freca-l cu un prosop.Ai sa vezi ca parul o sa-ti stea ridicat, ciufulit(in caz ca vrei o freza cu parul ridicat). Freaca cu prosopul in ce sens vrei ca sa-ti stea parul ridicat cum doresti apoi da cu fixativ pentru a se intari si a ramane ridicat.
http://www.google.ro/......tp?/imgres