| cosmin111 a întrebat:

Cum sa imi iau mustata? Am luat-o acum 1 luna cu lama si acum a crescut sa o iau iar? Am 13 ani, 1, 70, 60 kg. PS :sunt brunet deci se vede mai repede parul. Acum a crescut si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Nu face cum zice casianstraight faceE normal sa iti creasca deci te razi in continuare ca oricum o sa faci asta toata viata.Si bine ai facut ca te-ai barbierit ca e f inestetic "pufu" ala. Daca vrei sa iti lasi barba fa-o cand iti creste peste tothappy

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Va trebui sa continui "procedura" pe care ai inceput-o:barbieritul! --- de asemenea, va trebui sa accepti, de acum incolo, toate etapele maturizarii si transformarii tale din copil in barbat! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste benzi de ceara rece.de la strep.costa dor 3 ron o fasie si te poti face de 4, 5 ori...si asa iti creste ff rar.tongue.incearca,nu doare.happy

| casian_6775 a răspuns:

Parerea mea ca nu ar mai trebui sa te razi pentru-ca de fiecare data iti creste mai mare, las-o asa pana pe la vreo 18ani