| JustMe6378962 a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul la scoala? ceva mai stylish va rog.Si nu gen coada mai sus sau mai jos, vreau alte variante.

6 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

1.Intinde-l.
2.Tapeaza partea din fata.
3. Pinde-l sus in coada si ridica bretonul.
Mie imi place foarte mult.Dar depinde si forma fetei.Eu am fruntea lata.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Funda lady gaga.

| Cordelia a răspuns:

Salut, am ceva destul de unic, nu multe fete il poartă http://www.youtube.com/watch?v=q1PlJLrWPtQ Iţi trebuie doar o şosetă.

| Chiquita00 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti prinzi parul in asa fel incit tu sa te simti comod, nu conteaza felu in care arata, oricit de banal sau simplu ar fi.Eu ca sa ma simt bine imi las parul lasat pe spate, imi fac bucle sau un coc simplu facut din fuga care arata destul de misto sau poti folosi o "bentita" subtire.