| AdeAde2 a întrebat:

Cum sa imi pun o fotografie la profil?

Răspuns Câştigător
| madalinutza1876 a răspuns:

In stanga ai un chenar portocaliu.Acolo sunt scrise ai multe lucruri cum e Vizualizare Profil etc.Mai jos putin scrie editare profil.Dai acolo si mai jos o sa iti apara un chenar gri si daca dai clik pe el o sa iti apara toate pozele din calculator!
Spe ca te-am ajutat succes!

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Deci in stanga scrie cu portocaliu "Editare profil", dai click si o sa-ti apara asta : http://www.tpu.ro/site-users/edit/, de aici te descurci.
*-*

| AdeAde2 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Multumesc:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru AdeAde2):

Cpl happy!
*-*

| briinfinity a răspuns:

Hey! Sub chenarul albastru cu noitificari e unul portocaliu. A 5-a liniuta e "editare profil'' dai click si poti sa iti pui imagine si sa iti schimbi numele, datele, etc