| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi schimb atitudinea fata de prieteni? Eu sunt genul de persoana care pune orice lucru la suflet si nu mai vreau sa fiu asa. Pe altii nici nu ii intereseaza macar si de aceea vreau sa imi schimb atitudinea.

4 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Sunt curioasa, ce zodie esti?

| Corinnààà a răspuns:

Schimbă-te dacă vrei. Fii rece şi indiferentă, dacă asta îţi doreşti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pe altii nu i intereseaza nu trebuie sa ti schimbi atitudinea. Trebuie sa iti schimbi prietenii.

| lovitddefulger a răspuns:

Esti sigura ca vrei asta?
Persoanele sensibile experimenteaza bucuriile vietii mult mai intens.Si crede-ma, criticile nimanui nu-i plac, da nu are rost sa creezi o bariera in jurul tau, doar pentru-ca ceilalti o fac.Gaseste-ti propia cale.