| Aggares a întrebat:

Cum sa impresionezi o fata? rolling on the floor. idei? Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adui o floare (trandafir) si spune-i, ca esti atit de frumoasa ca si aceasta floare.

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

iti iei o masca dintr-aia pe cap sa nu ti se vada decat ochii, fii sigur ca porti si manusi, si o urmaresti pana vezi ca e singura pe o straduta intunecata si ingusta. cand a venit momentul, te duci la ea, o prinzi de gat si ii acoperi gura si mai incolo stii tu ce sa faci
sigur o vei impresiona foarte mult

| Aggares explică:

Esti amuzant, dar faza e sa nu ma'i faci gluma asta vreodata. rolling on the floor

| kyliejenner a răspuns:

Te arunci de pe pod

| Aggares explică:

Amuzante raspunsuri. rolling on the floor e am pus intrebarea la misto " kyliejenner parerea ta imi place ce'l mai mult rolling on the floor

| Aggares explică:

Dantelion apreciez raspunsul nu ca totii ratatii de pe-aici. rolling on the floor

| hamsterita29 a răspuns:

Fa-i complimente, adui flori, fii de treaba si politicos