| curious01 a întrebat:

Cum sa incep prima data o conversatie cu o fata, pe o retea de socializare? pentru cele mai bune idei si folositoare dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Mai bine ai agata afara nu pe net. ca si asa nu merg acele relatii digitale.

| AylinPSN a răspuns:

Daca nu o cunosti poti sa te prezinti si spune ceva despre tine distractiv si interesant. Daca o cunosti poti sa ii scrii "buna, ce mai faci". Complimenteaz-o( imi plac mult pozele tale, ai ochi frumosi) ceva de genu. Apoi totul vine de la sine. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?