| inesa_4773 a întrebat:

Cum sa intelegi ca te place mai mult decit ca pe o amica?

Răspuns Câştigător
| Ramona7 a răspuns:

Heii, daca ati ajuns in punctul in care sunteti foarte buni prieteni nu iti vei putea da seama foarte usor, am avut o astfel de experienta, dar sunt unele gesturi si priviri pe furis cu care te pate surprinde, uita-te atenta la el, s-ar putea sa te placa daca din cercul vostru de prieteni pe tine te prefera cel mai mult si cu tine sta cel mai mult, sper ca te-am ajutat, succes happy

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Din privirile focoase,din gesturile tandre, din vorbele dulci adresate!
Totul depinde de varsta pe care o ai, ca sa-ti dai seama de aceste lucruri! Din acest motiv, tot se pomeneste de maturizare, maturitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi?:O

| ElGreco21600 a răspuns:

De ce nu sunt tutoriale pe internet cu chestii din astea...

| Shizuo a răspuns:

Il intrebi, astepti sa vezi daca iti face o confesiune(despre chestia asta) sau ii verifici erectia :/