| AdeElLl a întrebat:

Cum sa intru in calculatoru cuiva?

4 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Daca vrea persoana respectiva: TeamViewer si ale sofware-uri de genul
Daca nu doreste: keylogger, backdoor ) pentru asta folosesti prorat-un soft de facut keyloggere /gasesti mai multe pe google si youtubehappy

| SweetySweet a răspuns:

Http://www.teamviewer.com/ro/download/index.aspx - Descarcă de aici Team Viewer, dar trebuie sa aiba program si persoana la care vrei sa intrii, pentru ca va trebui sa iti dea o parola si un ID :)
Succes. Fundă?

| iosif2000 a răspuns:

Cu Team Wiewer

| DeniNico123 a răspuns:

Pai eu foloseam de obicei Team Viewer parca ii zicea. funda?