| carla_1861 a întrebat:

Cum sa-l cuceresc avand in vedere ca ne "intalnim" mai mult pe mess, ce statusuri, ce massuri, ce poza?

Răspuns Câştigător
| viiooVe a răspuns:

In primul rand iti pui o poza cat mai simpla, in care sa iti iasa in evidenta ce ai tu mai frumos(ochi frumosi, par, corp); in al doilea rand la statusuri depinde si de fire lui dar in general baietilor nu le plac statusurile de dragoste... poti sa pui niste versuri de la o melodie frumoasa sau un status de genul:sunt fetita cea ai nu stiu cum, sunt cumnite si te fac doar din cuvinte, se simt atrasi(parerea mea)depinde nu toti baietii unora le plac statusurile de dragoste si le urasc pe astea, cum am mai spus depinde de fire. Daca vorbiti des ca sa va cunoasteti mai bine puteti sa va jucati 10/20/30 intrebari, daca nu trimie mass-uri de genul:care e zodia balantza de ex(eu's balanta) sunt cei mai tari, daca nu sunteti zodia balantza spuneti ce sunteti sau chestii d-astea ca sa il atragi in discutie.Cand intri poti sa trimiti un mass :"Ce faceti v-a fost dor de mine?". Mai vezi tuwinkingwinkingwinking

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pai.nu trebuie neaparat status sau poze, ci cuvintele potrivite
ii poti da o intalnire sub forma de plimbare prin parca acolo vezi intentiile lui si daca ar vr sa fie cu tine

| viiooVe a răspuns:

Cuvintele conteaza cel mai mult. Dar cunteaza si chestiile alea si in plus e acolo "avand in vedere ca ne "intalnim" mai mult pe mess"deci vrea d-astea... oricum nuy vreau sa ma cert ai mare dreptate, cuvintele impresioneaza cel mai mult dar conteaza si astea deoarece o parte din parerea care si-o va face despre tine e din poze, status, mass-uri, etc.

| Special_girl a răspuns:

Trebuie sa-i arati ca esti inteligenta, originala si sigur il cuceresti. Din cate stiu eu baietii apreciaza aceste lucruri.

Daca vrei o aventura poti pune o poza sexy.