| cyufulyky a întrebat:

Cum sa-l fac sa nu ma mai minta...[dar asta nu inseamna ca daca face o prostie si nu ma minte inseamna ca trebuie sa ma port cu el ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat doar pentru faptul ca mi-a spus adevaru]angry

daca nu ma respecta voi credeti ca ma iubeste?
chiar daca eu mai vb urat ma mai comport urat...[sunt mai mik]...ar trebuie sa-mi demonstreze cum sa ma comport nu sa faca la fel camn sau mai rau...in fn...

voi ce ziceti merita sa continui relatia...[vreau doar un sfat...asta nu inseamna ca fac neaparat ce ziceti voi... vreau si parerile voastre doar atat nimic mai mult]

P. S.[dany chiar nu-i nevoie sa-mi raspunzi u]...winking

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, daca tineti unul la altul lasati orgoliul la o parte, fiti sinceri unul cu altul, poarta-te cu el astfel incat sa vada ce fata are langa el, respecta-l si tu ca sa primesti respect, daca nu te respecta ori nu prea tine la tine, ori asa e felul lui, poate asa e invatat si educat si poate nu e vina lui pentru ca se poarta asa...bafta.

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Respectul e-un factor determinant in iubire. Daca iubesti, ar trebuie sa respecti persoana mereu, s-o admiri pentru. ceea ce este si sa stii sa te comporti cu ea. Daca nici in dragoste nu purtam respect, atunci unde?