| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l sarut?big grin...astept raspunsuri de la fete dar si de la baieti.si va rog nu faceti misto! cel mai bun raspuns ia fundita

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai nu stiu daca iti poate oferii cineva un raspuns concret la intrebarea ta. depinde la ce te referi: daca e pentru prima data fa-o mai discret si mai incitant. depinde si de el. daca iti place sa risti atunci saruta-l normal ca sa spun asa. daca este mai timid sau mai retinut nu o fa chiar asa. cum? asta trebuie sa simti in acel moment. trebuie sa fi atenta la el si sa te lasi dusa de val. savureaza clipa happy

1 răspuns:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai,te apropii incet de el si incepeti o dicutie asa mai sentimentala ceva ce va linisteste si dupa cand el sta si se uita la tine uimit saruta'lhappy