| bella_8223 a întrebat:

Cum sa le dovedesc parintilor ca pot avea incredere in mine? Ca sa-mi acorde mai multa libertate.

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Incearca sa le spui toate kuvintele dulci din lume.ca suntzetzi cei mai buni si nu caredetzi ca am nevoie de mai multa libertate.intreabai daca in kopilarie au avut ce shiau dorit. daca ei vor spune ca nu au avut nimic tu sa le zici."daca voi nu ati avut ce vatzi dorit de ce nu puteti mie sa-mi dati cemi doresc "stiu cum e sa nu ai destula libertate.am trecut si eu prin aceste momente. dar acum am o libertate foarte mare deoarece parintzii mau intzeles de aceea ii iubesQ foarte foarte mult.succes

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Poate ei au incredere in tine dar nu au incredere din cei din jurul tau.

| MikyMi a răspuns:

Note bune, ajuta-i la treaba, povesteste-le de fiecare daca cand iesi cum a fo (winking nu chiar cu lux de amanunte, doar lucruri interesante ce se pot povesti )...

| secret555 a răspuns:

Pai pai eu as crede ca am sa le faci pe plac si sa ii asculti tot timpul si chestii din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iesi undeva, roga-i sa-ti zica la ce ora trebuie sa ajungi, iar tu vi cu 10-15 minute inainte. Discuta cu ei, arata-le ca te preocupa scoala, notele. Vorbeste frumos(in prezenta lor) si mai ajuta-i cu treburile casei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu au incredere in tine si tu esti corecta si nu mai ai timp fale o inscenare