| Maradona75 a întrebat:

Cum să le raspunzi oamenilor rai? Care jignesc si vorbesc mereu pe spate? Cum aceias moneda e cel mai corect?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu indiferenta.Doare foarte tare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ignoranta,merge mai tot timpul.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu este indicat sa le raspunzi cu aceeasi
moneda..razbunarea stii a cui arma este..nu?
Trateaza totul cu indiferenta si vei vedea ca o sa fie bine, nu le da apa la moara ca mai rau faci.
O zi frumoasa sa aihappy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Indiferenta doare. Rade-le in fata.

| ForeverWarrior a răspuns:

Cu indiferenta pentru ca ei, cand te jignesc cauta sa se simta mai bine tragandu-te pe tine in jos. Lasa-i sa vorbeasca singuri si pana la urma se vor plictisi! Succes!

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu intra in jocul lor,ignora-i.
Doare foarte mult, ii doare foarte mult cand descopera ca rautatile si jignirile lor nu-si ating scopul dorit!
Raspunzandu-le cu aceeasi moneda, le dai satisfactie si te lasi atras intr-un joc care nu e al tau.
Asa ca, fa-ti viata cum vrei tu, nu cum vor altii!