| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma acept asa cum sunt? adica slaba si inalta, comparata mereu cu prietena mea cea atotfrumoasa si sexy pe langa mine? of nu mai suport sa stau in preajma ei sa vad cum toti o privesc si ii fac ochii dulci! ce sa fac? ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DDaNyyy a răspuns:

Incearca sa te indepartezi usor de ea fara sa observe si tu nu fi cu nasul pe sus..fi tu insati asta cauta baietii zic eu adc Si asta.happysi imbracate si machiazate cat mai simplu adc fi originala in stilul tau fara haine ce te incomodeaza cam asta zic e usper sa primesc fundita happy:*

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Pur si simplu accepta-te. Incearca sa te schimbi radical, sa te reinasti cum s-ar zice. Poti sa te machezi dar nu prea strident, ingrasa-te putin, fii draguta, mergi dreapta nu cocosata, mergi ca un model nu ca un baiat, prinde-ti parul frumos si elegant, i-ati haine noi, nu neaparat de firma dar sa fie frumoase. Si fii tu insati! Nu mai sta prin preajma ei atunci daca toti te compara cu ea happy. Bafta!

| ema4ka a răspuns:

Nu vad de ce te-ai intrista asa de tare. Cite fete ar da sa fie slabe. Iar daca nu te placi tu, atunci cum sa te placa altii? Cred ca ar trebui sa te imbraci cit mai frumos ( numai nu in haine de culoare neagra deoarece aceasta culoare te poate face slaba ), machiazate si totodata fii tu insati.Fiecare persoana e frumoasa in felul sau, nu cred ca si ea sa nu aiba un defect oarecare.