| Catacombe a întrebat:

Cum sa ma apropii de un baiat? Ne vedem mai rar, dar in rest vorbim pe net. Cand ne vedem sunt si parintii si nu putem vorbi prea mult.
Sunt sora ultilizatoarei Catacombe.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| VdK a răspuns:

Ne asteptam sa aiba rabdare si sa nu ne puna intr-o situatie aiurea (daca si noi avem 15 ani pentru ca e posibil sa fim timizi). Ok cum sa iti explic, poate fii si o plimbare in parc, nu neaparat la suc, important e sa iesiti, nu da dovada de prea multa timiditate dar nici sa nu taci din gura non stop, adica sa scoti si tu acolo vorbe, baietii sunt de 2 feluri(dupa mine) unii impresionati de fetele mai prostute sa zic asa (deoarece sunt usor de abordat si ajung mai repede unde vor ei) si baietii impresionati de asa-zisele lady (fete mai mult independente, care daca nu aduci tu ca barbat ceva nou si cand zic nou ma refer ceva WOW in viata ei, nici nu se uita la tine). Acum ideea e ce fel de baiat e el si ce fel de fata vrei tu sa fii, pune-ti intrebarea ce va aduce el nou in viata ta si ce poti tu aduce nou in viata ei. Gata, ma opresc ca o dau in filozofeli si tu ai 15 ani (fara vreo ofensa sau altceva). Uite cum sta treaba, ideea e sa iesiti, acolo va cunoasteti, vorbiti, discutati, poate va propune el a 2-a intalnire, vezi si tu cum se comporta, etc. Vorbeste cu el ca sa te apropii de el, in primul rand, si nu pe net, face 2 face. Si prin simplul fapt ca iesiti DOAR voi 2, va apropie. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce nu va intalniti de capul vostru? E chiar asa de greu?

| gabriel87000 a răspuns:

Bine ca pe net aveti ce discuta iar cand dati fata in fata va pierdeti.asa ceva nu exista va puteti intalni la orice ora cred eu fara ca sa fie si parinti de fata.nu sta nimeni langa voi permanent.ori tu ori el sunteti timizi

| Catacombe explică (pentru gabriel87000):

Intrebarea mea e ce sa fac cand iesim sa ma apropii de el?

| VdK a răspuns:

Nu-i poti propune cand vorbiti pe net sa va intanliti? Voi 2? Poate la un suc?

| Catacombe explică (pentru VdK):

Ok, dar cum sa ma aporopii de el cand iesim? Voi baietii la ce va asteptati de la o fata? 15 ani

| gabriel87000 a răspuns (pentru Catacombe):

Pai ce asteptari mai intai comunicati sa va cunoasteti mai bine

| VdK a răspuns (pentru Catacombe):

Ne asteptam sa aiba rabdare si sa nu ne puna intr-o situatie aiurea (daca si noi avem 15 ani pentru ca e posibil sa fim timizi). Ok cum sa iti explic, poate fii si o plimbare in parc, nu neaparat la suc, important e sa iesiti, nu da dovada de prea multa timiditate dar nici sa nu taci din gura non stop, adica sa scoti si tu acolo vorbe, baietii sunt de 2 feluri(dupa mine) unii impresionati de fetele mai prostute sa zic asa (deoarece sunt usor de abordat si ajung mai repede unde vor ei) si baietii impresionati de asa-zisele lady (fete mai mult independente, care daca nu aduci tu ca barbat ceva nou si cand zic nou ma refer ceva WOW in viata ei, nici nu se uita la tine). Acum ideea e ce fel de baiat e el si ce fel de fata vrei tu sa fii, pune-ti intrebarea ce va aduce el nou in viata ta si ce poti tu aduce nou in viata ei. Gata, ma opresc ca o dau in filozofeli si tu ai 15 ani (fara vreo ofensa sau altceva). Uite cum sta treaba, ideea e sa iesiti, acolo va cunoasteti, vorbiti, discutati, poate va propune el a 2-a intalnire, vezi si tu cum se comporta, etc. Vorbeste cu el ca sa te apropii de el, in primul rand, si nu pe net, face 2 face. Si prin simplul fapt ca iesiti DOAR voi 2, va apropie. Sper ca te-am ajutat.